Daniel Gałach zagra w I lidze?
By promienzary.com On 26 Paź, 2015 At 11:30 AM | Categorized As Pozostałe aktualności | With 0 Comments

galach2015Daniel Gałach rozpocznie w poniedziałek kilkudniowe testy w pierwszoligowym Stomilu Olsztyn. 22-letni pomocnik jest zawodnikiem czwartoligowej Olimpii Kowary, do której trafił z Promienia Żary.

– Dostałem sygnał, że warto zobaczyć tego piłkarza w akcji. My do niego nie pojedziemy, nadarzyła się okazja, żeby przyjechał do nas. Będziemy się mu przyglądać, zobaczymy jak będzie się prezentował. Jest to oczywiście teraz duży znak zapytania – komentuje trener Stomilu Olsztyn Mirosław Jabłoński.

Daniel Gałach jest wychowankiem Promienia Żary, a w przeszłości występował w rezerwach Zagłębia Lubin, KS Polkowice czy UKP Zielona Góra. Obecnie jest piłkarzem czwartoligowej Olimpii Kowary. W tym sezonie ofensywny pomocnik wykazuje się dużą skutecznością – w 11 meczach zdobył sześć bramek. Jego zespół z dorobkiem 28 punktów aktualnie jest wiceliderem czwartoligowych rozgrywek na Dolnym Śląsku.

– Nie będziemy blokować mu możliwości rozwoju. Przeciwnie, będziemy się cieszyć, że Olimpia była dla niego w pewnym sensie trampoliną do dużej piłki – mówi w rozmowie z portalem jg24.pl menedżer Olimpii Tomasz Dudziak.

 

źródło: www.olsztyn.sport.pl / sport.egit.pl / stomil.olsztyn.pl

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*