Pogoń Świebodzin – Promień Żary 2:0
By promienzary.com On 11 Wrz, 2022 At 12:40 PM | Categorized As Mecze ligowe, Newsy, Pierwszy zespół | With 0 Comments

W 7 kolejce IV ligi, drużyna Promienia Żary przegrywa w Świebodzinie z miejscową Pogonią 0:2. Pierwszą bramkę tracimy już w 9 minucie, a piłkę w siatce umieszcza Vadym Korinenko. Promień stara się odrobić straty marnując kilka dogodnych sytuacji. Bardzo widoczny jest brak kilku ważnych zawodników, którzy ze względu na stan zdrowia nie mogą wystąpić min. Jasiak, Księżniak, Kononowicz. W 75 minucie Pogoń wykorzystuje atut własnego boiska i podwyższa wynik na 2:0, a Bartka Madeję pokonuje Radosław Pietrzak.
Wyciągamy wnioski, analizujemy taktykę, poprawiamy skuteczność i już koncentrujemy się nad kolejnym ligowym pojedynku, którym będzie wyjazdowe starcie z Dębem Przybyszów – 17 września, godzina 16:00.

IV Liga „JAKO” 2022/23

Raport meczu

7. Runda – sobota, 10.09.2022 – 14:00

Pogoń Świebodzin – Promień Żary 2:0 (1:0)

Promień Żary: Bartłomiej MADEJA – Wojciech KRUCZKIEWICZ, Rafał ROGALSKI (84. Hubert SIERADZKI), Karol ŁYCZKO, Dawid KACZOR, Krzysztof WILIŃSKI – Jakub JURKOWSKI (63. Kacper FLORIAŃCZYK), Oleh FRANKOVYCH – Kamil DADOS, Aksel AUGUSTYNIAK (85. Wojciech MARKIEWICZ), Jakub NOWAK; Trener: Bartosz SUSKI
Bez gry: Oskar KRZYWDZIŃSKI, Bartosz SUSKI

Bramki: 1:0 Vadym KORINENKO (9.); 2:0 Radosław PIETRZAK (75.)

Sędziowie: Marek KUKIER (KS ZPN LUBUSKI) – Asystenci: Damian MACIEJEWSKI (KS ZPN LUBUSKI), Krzysztof KOZDROWSKI (KS ZPN LUBUSKI)

Żółte: – / Jakub JURKOWSKI, Kamil DADOS