NOWY PARTNER PROMIENIA !
By promienzary.com On 25 Paź, 2021 At 10:30 PM | Categorized As Aktualności promowane, Junior, Newsy, Pozostałe aktualności | With 0 Comments
Z dużą radością informujemy, że Agencja Celna MTM Sp. z o.o. dołączyła do grona Partnerów KS Promień Żary! ?
Bardzo się cieszymy, że kolejna firma nam zaufała i wspomogła nas zakupem sprzętu sportowego dla kolejnej grupy młodzieżowej. ?
MTM w skrócie:
Zajmujemy się między innymi odprawami celnymi, przygotowujemy zgłoszenia celne dla firm chcących eksportować lub importować towar z poza lub za granicę Europy. Zapewniamy profesjonalne przedstawicielstwo w zakresie ceł, różnych podatków od usług i towarów w obrocie zagranicznym. Prowadzimy konsultacje w zakresie uwarunkowań prawnych i procedur regulujących międzynarodowy obrót towarami.
Zapraszamy do skorzystania z usług naszego Nowego Partnera
MTM Sp. z o.o.
Radosław Mędorowicz
Export Specialist
Kontakt:
E-mail: r.medorowicz@mtmspz.com
Tel: 887-065-000
?? Bardzo serdecznie dziękujemy jeszcze raz za pomoc i za zakup nowych strojów. Już mają na koncie 3 punkty. Szkoda, tylko że poprzez walkower. Niestety goście nie stawili się na meczu w Żarach i Juniorzy Młodsi w minimalnym stopniu ochrzcili nowy sprzęt ?
JAKO Polska dzięki za profi realizację !?

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*