Sukces i porażka ?
By promienzary.com On 9 Cze, 2021 At 09:15 AM | Categorized As Drużyna Kobiet, Newsy | With 0 Comments

2 czerwca nasze zawodniczki wybrały się w daleką podróż do Prószkowa by zmierzyć się z miejscową drużyną MKS Polonia Prószków – III liga kobiet. Mecz obfitował w wiele składnych akcji, z jednej i drugiej strony, na boisku panowała miła atmosfera a wynik był sprawą drugorzędną. Ostatecznie wygrywamy spotkanie 4:1.
Bramki dla Promienia strzeliły:
⚽️⚽️ Ania Dobek
⚽️ Patrycja Gancarz
⚽️ Beata Walczyk
Nasze przeciwniczki ciepło pozdrawiamy i liczymy na to, że jeszcze kiedyś spotkamy się na piłkarskich boiskach ??
6 czerwca na żarskim boisku zameldowała się druga drużyna KKS Czarni Sosnowiec. Żaranki niepocieszone wynikiem z poprzedniej rundy (6:0), wyszły na boisko bardzo zmotywowane. Graliśmy mądrze i długo utrzymywaliśmy się przy piłce, czego zwieńczeniem było zdobycie bramki pod koniec pierwszej połowy. Niestety w drugiej części meczu, myśląc o korzystnym wyniku, zbyt mocno cofnęłyśmy się na własną połowę, w konsekwencji czego tracimy dwie bramki. Wynik spotkania: 1:2.
Bramkę dla naszego zespołu strzeliła:
⚽️ Gabi Krukowska
Mimo przegranej, cieszymy się, że na tle tak dobrego zespołu jak Sosnowiec wypadłyśmy bardzo dobrze, cieszy również fakt, że z obecną ilością punktów mamy zagwarantowane utrzymanie na przyszły sezon! Brawo my! ?❤️??