Puchar Polski
By promienzary.com On 12 Lip, 2015 At 09:35 AM | Categorized As | With 0 Comments

31032015_1500

5 Runda LZPN (Zielona Góra) (19 kwietnia 2017r.)

2:3   ZAP Syrena Zbąszynek – KS Falubaz Zielona Góra
7:1    Stilon Gorzów Wlkp. – Meprozet Stare Kurowo
1:2   Błękitni Zabłocie – Lubuszanin Drezdenko
2:4   Promień Żary – TS Przylep 0:0, d. 0:0, k. 2:4

4 Runda LZPN (Zielona Góra) (11 marca 2017r.)

1:6   Budowlani Gozdnica – Falubaz Zielona Góra
2:1  pd.  ZAP SYRENA Zbąszynek – Ilanka Rzepin
2:6   Tęcza Krosno Odrzańskie – Stilon Gorzów Wlkp.
1:4   SKP Słubice – Meprozet Stare Kurowo
0:5   Piast Gorzów/Karnin – Lubuszanin Drezdenko
3:2 pd.   Błękitni Zabłocie – Piast Iłowa
1:0   Promień Żary – Arka Nowa Sól
1:1 k.3:4   Błękitni Ołobok – Ts Przylep

3 Runda LZPN (Zielona Góra) (21 września 2016r.)

3:9    Zjednoczeni Lubrza – Piast Iłowa
3:8    Amator Bobrowniki – KS Falubaz Zielona Góra
3:2    Błękitni Zabłocie – Carina Gubin
1:3    KS Falubaz Ii Zielona Góra – Budowlani Gozdnica
0:4    MKS Nowe Miasteczko – Arka Nowa Sól
1:8    Piast Parkovia Trzebiechów – TS Przylep
2:4    Sparta Mierków – Błękitni Ołobok
2:7    Stal Jasień – ZAP Syrena Zbąszynek
3:1    Tęcza Krosno Odrzańskie – Santos Świebodzin
2:3    Zryw Rzeczyca – Promień Żary

2 Runda LZPN (Zielona Góra) (31 sierpnia 2016r.)

2:0   Budowlani Gozdnica – Odra Bytom Odrzański
1:4   Mieszko Konotop – ZAP Syrena Zbąszynek
0:1   UKS Czarni Żagań – Piast Iłowa
2:6   Sokół Rozłogi – Błękitni Ołobok
6:7   Medyk Cibórz – Amator Bobrowniki
0:6   Pogoń Przyborów – Arka Nowa Sól
3:0   Błękitni Zabłocie – Dąb Przybyszów
3:0   KS Falubaz II Zielona Góra – Formacja Port 2000
1:4   Bóbr Bobrowice – Promień Żary
1:0   Zjednoczeni Lubrza – Sprotavia Szprotawa
1:5   Sparta Mierków – Korona Wschowa
4:2   Stal Jasień – Korona Kożuchów
2:3   Łużyczanka Lipinki Łużyckie – Carina Gubin
2:5  Błękitni Lubięcin – Zryw Rzeczyca
2:4  Czarni Rudno – Santos Świebodzin
1:4  LKP Stypułów KS Falubaz Zielona Góra
3:1  MKS Nowe Miasteczko – Piast Czerwieńsk
2:0  Piast Parkovia – Trzebiechów – Budowlani Lubsko
3:7  Stal ZIEL-BRUK Płoty – Tęcza Krosno Odrz.

1 Runda LZPN (Zielona Góra)

2:4   KS Radoszyn – Sokół Rozłogi
2:4   Odra Glińsk – Medyk Cibórz
0:3   Thrash Lipiny – Pogoń Przyborów
0:2   Błękitni Wierzbnica – MKS Nowe Miasteczko
0:2   KP Świdnica – Błękitni Zabłocie
7:1   KS Falubaz II Zielona Góra – Mewa Cigacice
4:1   Bóbr Bobrowice – Relax Grabice
1:5   Nafta Rybaki – Sparta Mierków
2:8   Iskra Jabłoniec – Stal Jasień
2:0   Łużyczanka Lipinki Łużyckie  – Unia Kunice Żary
9:6   LKP Stypułów – Iskra Małomice
2:3   Lech Sulechów – Piast Parkovia Trzebiechów
2:1   Czarni Rudno – Zorza Ochla
2:1   Błękitni Lubięcin – GKS Siedlisko
3:0   Sparta Nietkowice – Odra Nietków
0:3   Sparta Miodnica – UKS Czarni Żagań
wolny los – Start Ziel-Bruk Płoty

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*