Puchar Polski (14/15)
By promienzary.com On 1 Mar, 2015 At 12:37 PM | Categorized As | With 0 Comments

1 Runda Pucharu Polski – LZPNlogo-pucharu-polski

2:5    Medyk II Cibórz – Sokół Dabrówka Wlkp.
1:5    Sokół Kalsk – Błekitni Ołobok
1:4    Sparta Miodnica – Stal Jasień
2:4    Lech Sulechów – Zenit Ługów
0:7    Perła Cybinka – Tramp Karp Osiecznica
1:2    Błekitni Zabłocie – Błękitni Olbrachtów
2:6    Pogoń Świebodzin – Zryw Rzeczyca
2:3    Mirostowiczanka Mirostowice – Iskra Małomice
6:0    Budowlani Ii Lubsko – Unia Kunice Żary
4:3    Zorza Ochla – Start Płoty
4:6    Korona Wschowa – Amator Bobrowniki
3:1    Gks Siedlisko – Korona Kożuchów
3:0    Mewa Cigacice – Sparta Łężyca
2:4    Odra Nietków – KSF Zielona Góra
0:2    Zap Syrena Zbąszynek – Santos Świebodzin
3:2    Czarni Przybymierz – Hamar Górzyn
1:4    Płomień Chlebowo – Pogoń Wężyska

2 Runda Pucharu Polski – LZPN (24.09.2014, godz.16.30)

2:8     Kora Niedoradz – Amator Bobrowniki
1:12    Pogoń Wężyska – Budowlani Lubsko
1:6     Relax Grabice – Tecza Krosno Odrzańskie
0:3    GKS Siedlisko – Arka Nowa Sól
2:8    Stal Jasień – Piast Iłowa
2:1    Stelmet UKP II Zielona Góra – KSF Zielona Góra
4:5    Czarni Czarnowo – Carina Gubin
1:7     Czarni Przybymierz – UKS Czarni Żagań
0:8    Zenit Ługów – Santos Świebodzin
1:7     Delta Sieniawa Żarska – Iskra Małomice
2:4    Czarni Rudno – Odra Bytom Odrzański
3:1 pd.   Błękitni Olbrachtów – Sprotavia Szprotawa
1:7     Budowlani II Lubsko – Promień Żary
0:12    Sokół Dąbrówka Wlkp. – Formacja Port 2000
4:4 k.4-3    Mieszko Konotop – Dąb Przybyszów
4:2     Mewa Cigacice – Piast Czerwieńsk
1:4      Zorza Ochla – Stelmet UKP Zielona Góra

3 Runda Pucharu Polski – LZPN (15.10.2014, godz.16.00)

1:4    Amator Bobrowniki – Odra Bytom Odrzański
1:0    Carina Gubin – Budowlani I Lubsko
0:2    Tramp Karp Osiecznica – Promień Żary
5:4 Pd.    Mieszko Konotop – Arka Nowa Sól
4:0    Błękitni Olbrachtów – Piast Iłowa
1:0    Tecza Krosno Odrz. – Stelmet Ukp Ii Z. Góra (Clj)
0:3    Uks Czarni Żagań – Iskra Małomice
1:2    Błękitni Ołobok – Formacja Port 2000
1:6    Mewa Cigacice – Stelmet Ukp I Zielona Góra
0:4    Zryw Rzeczyca – Santos Świebodzin

4 Runda Pucharu Polski – LZPN (18.03.2015, godz.15.30)

0:8    GKS Bledzew – Formacja Port 2000
3:0    Tęcza Krosno Odrzańskie – Santos Świebodzin
3:1    Błękitni Olbrachtów – Odra Bytom Odrzański
0:11  Iskra Małomice – Stilon Gorzów Wlkp.
1:2    Promień Żary – Stelmet UKP Zielona Góra
2:0    Spartak Deszczno – Odra Górzyca
1:4    Uran Trzebicz – Carina Gubin
2:1      Mieszko Konotop – Warta Słońsk (25 marca)

5 Runda Pucharu Polski – LZPN (15.04.2015, godz.17.00)

2:1   Tęcza Krosno Odrzańskie – Formacja Port 2000
1:4   Błękitni Olbrachtów – Stilon Gorzów Wlkp.
1:1 pd. k. 4:1   Spartak Deszczno – Stelmet UKP Zielona Góra
3:1   Mieszko Konotop – Carina Gubin

6 Runda Pucharu Polski – LZPN (13.05.2015, godz.17.00)

0:1   Tęcza Krosno Odrzańskie –Stilon Gorzów Wlkp.
3:0   Mieszko Konotop – Spartak Deszczno

7 Runda Pucharu Polski – LZPN – FINAŁ (17.06.2015, godz.17.00) Stadion: Słońsk

0:5   Mieszko Konotop – Stilon Gorzów Wlkp.

Stilon Gorzów Wlkp
zwycięzcą Pucharu Polski na szczeblu woj. lubuskiego

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*