Puchar Polski (15/16)
By promienzary.com On 9 Lip, 2016 At 03:23 PM | Categorized As | With 0 Comments

31032015_15007 Runda (Finał) Pucharu Polski LZPN (8 czerwca 2016, 17:30, Świebodzin)
1:3 Falubaz Zielona Góra – KS Stilon Gorzów Wielkopolski

6 Runda (1/2 Finału) Pucharu Polski LZPN (11-18 maja 2016)
2:4 Falubaz II Zielona Góra – KS Stilon Gorzów Wielkopolski (11.05.2016r o godzinie 17:00)
0:2 Formacja Port 2000 Mostki – Falubaz Zielona Góra (18.05.2016r o godzinie 17:00)

5 Runda (1/4 Finału) Pucharu Polski LZPN (12-13 kwietnia 2016)
0:5 Spartak Deszczno – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
3:1 Falubaz II Zielona Góra – Syrena Zbąszynek
0:1 Budowlani II Lubsko – Formacja Port 2000 Mostki
2:2 (5:4 k.) Falubaz Zielona Góra – Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

4 Runda (1/8 Finału) Pucharu Polski LZPN (5 marzec 2016)
0:4 Warta Gorzów Wlkp. – Stilon Gorzów Wlkp.
2:1 Spartak Deszczno – Santos Świebodzin
3:1 Zap Syrena Zbąszynek – Lubuszanin Drezdenko
1:0 UKP II Zielona Góra – Promień Żary (27.02.2016 – sobota – godz. 14.00)
1:3 Arka Nowa Sól – Formacja Port 2000 Mostki
1:0 Budowlani II Lubsko – Odra Górzyca
1:6 Błękitni Olbrachtów – UKP I Zielona Góra
0:2 Tęcza Krosno Odrzańskie – Piast Karnin / Gorzów Wlkp.

Drabinka PP sezon 2015-2016 wiosna

3 Runda Pucharu Polski LZPN
0:2 Zryw Rzeczyca – Arka Nowa Sól
4:1 UKP II Zielona Góra – Amator Bobrowniki
0:3 Mieszko Konotop – Formacja Port 2000 Mostki
1:6 Piast Czerwieńsk – Santos Świebodzin
2:1 Syrena Zbąszynek – Dąb Przybyszów
1:2 Energetyk Dychów – Promień Żary
2:2 (0:3 k.) Błękitni Zabłocie – Błękitni Olbrachtów
6:0 Budowlani II Lubsko – Czarni Żagań
0:6 Beskid Bożnów – Tęcza Krosno Odrzańskie
2:12 Iskra Małomice – UKP Zielona Góra

2 Runda Pucharu Polski LZPN
10:0 Formacja Port 2000 – Zjednoczeni Lubrza
7:0 Błękitni Olbrachtów – Budowlani Lubsko
1:5 Czarni Rudno – Arka Nowa Sól
4:2 Beskid Bożnów – Piast Iłowa
1:6 Iskra Jabłoniec – Promień Żary
2:3 GKS Siedlisko – Dąb Przybyszów
0:3 Perła Cybinka – Tęcza Krosno Odrzańskie walkower
1:8 Cargovia Kargowa – Zryw Rzeczyca
1:13 Mewa Cigacice – UKP Zielona Góra
1:1 (4:2 k.) UKP II Zielona Góra – Ts Przylep
1:0 Budowlani II Lubsko – Carina Gubin
1:4 Start Ziel-Bruk Płoty – Piast Czerwieńsk 23.09.2015
3:0 Błękitni Zabłocie – Korona Kożuchów walkower
4:3 Energetyk Dychów – Tramp-Karp Osiecznica
1:5 Medyk II Cibórz – Zap Syrena Zbąszynek
4:0 Amator Bobrowniki – Odra Bytom Odrzański
1:5 Piast Parkovia Trzeb. – Santos Świebodzin
3:1 Iskra Małomice – Sprotavia Szprotawa
UKS Czarni Żagań – Wolny Los
Mieszko Konotop – Wolny Los

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*