Odra Nietków – Promień Żary 3:1
By promienzary.com On 27 Paź, 2018 At 05:40 PM | Categorized As Pierwszy zespół | With 0 Comments

Promień doznał drugiej porażki w tym sezonie. W 13 kolejce, żarscy piłkarze przegrali z Odrą Nietków 1:3. Jedyną bramkę dla ekipy Tychowskiego, w 11 minucie, zdobył Marek Wolak, a w 64 minucie czerwoną kartkę ujrzał Dariusz Piechowiak.

Raport meczu

13. Runda – sobota, 27.10.2018 – 15:00

Odra Nietków – Promień Żary 3:1 (1:1)

Promień Żary: Tomasz KOWALCZYK, Norbert BINIEK (82. Radosław ŻEBROWSKI), Bartosz SUSKI, Michał KRUKOWSKI (46. Łukasz ŚWIDKIEWICZ), Oleh FRANKOVYCH, Dariusz PIECHOWIAK, Marek WOLAK, Marek HOMIK, Jakub NOWAK (70. Piotr CZARNOTA), Krzysztof WILIŃSKI, Paweł DANIELEWSKI; Trener: Grzegorz TYCHOWSKI

Bramki: 0:1 Marek WOLAK (11.); 1:1 Jarosław MUĆKA (24.); 2:1 Jarosław MUĆKA (62.); 3:1 Jan JUSZCZAK (70.)

Żółte: – / Krzysztof WILIŃSKI (4., opuszczony następny mecz), Oleh FRANKOVYCH (3.), Rafał ROGALSKI (2.), Łukasz ŚWIDKIEWICZ (3.)

Czerwone: – / Dariusz PIECHOWIAK (64.)