Młodzi nie chcą trenować
By promienzary.com On 14 Lut, 2015 At 08:28 AM | Categorized As Pierwszy zespół | With 0 Comments

qLYWFkapfrPTi1V1jYW6u6v_IX3fLu7mCwBkV_qveIQ=w1077-h605-noTrener Artur Sobczyk wspomniał, że tak naprawdę zaczęła się już budowa zespołu nie na przyszłą rundę, ale raczej sezon.

– Czy jest pan zadowolony z zespołu po meczu z Energie Cottbus?
– Z pewnością. Mimo, że przegraliśmy jestem zadowolony z chłopaków. Goście byli na innym etapie przygotowań, a my łatwo się nie daliśmy. Dodatkowo graliśmy kompletnie bez obrońców.

– To chyba wasze oficjalne otwarcie „Okrąglaka”?
– Graliśmy wcześniej tu z juniorami, ale faktycznie, teraz „otworzyliśmy” ten obiekt, choć wcześniej oficjalnie zagrali tutaj samorządowcy.

– Planujecie jakieś wzmocnienia?
– Nikt niestety, się do nas nie zgłasza, więc raczej się nie zapowiada. Tylko Michał Krukowski jest testowany, jednak nic jeszcze nie wiadomo.

– Jakie macie cele na wiosnę?
– Strata do czołówki jest już zbyt duża moim zdaniem, ale chcemy grać jak najlepiej i zdobywać jak najwięcej punktów. Przede wszystkim chciałbym też dawać więcej pograć młodym, aby obyli się z seniorską piłką.

– Czyli budujecie już zespół na przyszły sezon?
– Można tak powiedzieć.

– Młodzi dadzą radę wzmocnić znacząco zespół?
– Gdyby chcieli, to by dali radę. Na mecze przychodzą, ale z treningami bardzo ciężko.

-Dziękuję.

Rozmawiał Mateusz Kasowski / lubuskifutbol.pl

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*