Wypowiedzi po meczu: Promień – Czarni 0:0
By promienzary.com On 15 Wrz, 2018 At 09:06 PM | Categorized As Pierwszy zespół | With 0 Comments

Grzegorz Tychowski (trener, Promień Żary) – Ciężki mecz. Uważam, że czerwona kartka ustawiła spotkanie. Sędzia nas skrzywdził. To nie był faul na czerwoną kartkę. Skoro pokazał czerwień dla Świtka to wcześniej powinien pokazać czerwone kartki dla zawodników z Żagania za faul na Wolaku i Piechowiaku. Po czerwonej kartce musieliśmy się cofnąć i zabezpieczyć obronę i liczyć na kontrę. Zespól zagrał dobrze w obronie, ciężko pracował. Pomimo gry w osłabieniu stworzyliśmy sobie więcej sytuacji i uważam , że byliśmy zespołem lepszym.
Szkoda 2 punktów. Gramy dalej i myślimy o kolejnym meczu.

Tomasz Kowalczyk (bramkarz, Promień Żary) – Zacznę od pracy sędziowskiej, bo to nie jest dramat, to jest kaplica. Łukasz Świdkiewicz dostaje czerwona kartkę za liźniecie faceta, a 10 min. wcześniej gość robi z tyłu sanki dwoma wyprostowanymi nogami i wali Wolaka po Achillesach i dostaje żółtko. To jest z automatu czerwień.
Sam mecz to typowa walka na każdym centymetrze boiska. Grając w 10-tkę byliśmy zespołem dominującym. Mieliśmy kilka sytuacji bramkowych i tu trzeba pochwalić bramkarza Czarnych, Kulika – świetny występ.
Żagań stworzył jedną sytuację (Jankowski) i nic po za tym. Najlepszą sytuację miał Marek Homik – 7 metr pusta bramka w 92 minucie szkoda, ale sezon jest długi i gramy o awans bo nie ma co tego ukrywać. Mnie osobiście cieszy kolejny mecz na zero. Mamy kilka kontuzji w zespole, ale gdy wszyscy się wyleczą, będziemy groźni dla wszystkich. Mamy swój cel, który musimy zrealizować!

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*