Terminarz wszystkich drużyn Promienia Żary na sezon 2018/2019
By promienzary.com On 26 Sie, 2018 At 12:44 PM | Categorized As Komunikaty, Pozostałe aktualności | With 0 Comments

SCHNUG
CHOCIULE

11.08.2018

1

17.00

SOBOTA

DOM

O

DELTA
SIENIAWA ŻARSKA

15.08.2018

2

17.00

ŚRODA

WYJAZD

O

PIAST IŁOWA

18.08.2018

3

18.00

SOBOTA

DOM

O

BUDOWLANI
LUBSKO

25.08.2018

4

15.00

SOBOTA

WYJAZD

O

BUDOWLANI II LUBSKO

26.08.2018

1

15.00

NIEDZIELA

DOM

B

LUBUSZANIN
DREZDENKO

29.08.2018

2

17.30

ŚRODA

WYJAZD

JUNIOR

PUKS
MAKSYMILIAN GORZOW WLKP.

01.09.2018

3

11.00

SOBOTA

DOM

JUNIOR

ZRYW
RZECZYCA

01.09.2018

5

17.00

SOBOTA

DOM

O

KS LIPNA

01.09.2018

2

17.00

SOBOTA

WYJAZD

B

FALUBAZ
ZIELONA GÓRA

05.09.2018

4

17.30

ŚRODA

WYJAZD

JUNIOR

MUKS 11
ZIELONA GÓRA

05.09.2018

PP

18.00

ŚRODA

DOM

III K.

BUDOWLANI
LUBSKO

09.09.2018

1

13.00

NIEDZIELA

DOM

III K.

LECH
SULECHÓW

08.09.2018

6

17.00

SOBOTA

WYJAZD

O

WARTA
GORZÓW WLKP.

08.09.2018

5

11.00

SOBOTA

DOM

JUNIOR

ISKRA
JABŁONIEC

09.09.2018

3

17.00

NIEDZIELA

DOM

B

UKS CZARNI
ŻAGAŃ

12.09.2018

6

17.30

ŚRODA

WYJAZD

JUNIOR

STILON II
GORZÓW WLKP.

15.09.2018

7

11.00

SOBOTA

DOM

JUNIOR

UKS CZARNI ŻAGAŃ

15.09.2018

7

16.30

SOBOTA

DOM

O

KKP WARTA
–MAKS GORZÓW WLKP.

16.09.2018

2

14.00

NIEDZIELA

DOM

III K.

FAX BIENIÓW

15.09.2018

4

16.00

SOBOTA

WYJAZD

B

SPARTAKUS
ZIELONA GÓRA

18.09.2018

1

17.30

WTOREK

WYJAZD

JUNIOR

MUKS
KOSTRZYN N/O

22.09.2018

3

SOBOTA

WYJAZD

III K.

SPARTAKUS
ZIELONA GÓRA

22.09.2018

8

11.00

SOBOTA

DOM

JUNIOR

ISKRA
MAŁOMICE

22.09.2018

8

16.00

SOBOTA

WYJAZD

O

ZIELONI
DROŻKÓW

23.09.2018

5

17.00

NIEDZIELA

DOM

B

LUBUSZANIN
DREZDENKO

29.09.2018

9

11.00

SOBOTA

DOM

JUNIOR

BŁĘKITNI
OŁOBOK

29.09.2018

9

16.00

SOBOTA

DOM

O

MUKS 11
ZIELONA GÓRA

30.09.2018

4

14.00

NIEDZIELA

DOM

III K.

LZS
ZJEDNOCZENI BRODY

30.09.2018

6

17.00

NIEDZIELA

WYJAZD

B

MUKS STILON
GORZÓW WLKP.

06.10.2018

5

SOBOTA

WYJAZD

III K.

PIAST
CZERWIEŃSK

06.10.2018

10

16.00

SOBOTA

DOM

O

PUKS
MAKSYMILIAN GORZÓW WLKP.

07.10.2018

10

16.00

SOBOTA

WYJAZD

JUNIOR

WKS ŁAZ

07.10.2018

7

17.30

NIEDZIELA

DOM

B

FALUBAZ
ZIELONA GÓRA

13.10.2018

11

11.00

SOBOTA

DOM

JUNIOR

POGOŃ
PRZYBORÓW

13.10.2018

11

16.00

SOBOTA

WYJAZD

O

BUDOWLANI
LUBSKO

13.10.2018

6

11.00

SOBOTA

WYJAZD

III K.

TUPLICZANKA
TUPLICE

14.10.2018

8

16.00

NIEDZIELA

WYJAZD

B

WARTA
GORZÓW WLKP.

21.10.2018

12

15.00

NIEDZIELA

WYJAZD

JUNIOR

KKP
WARTA-MAKS GORZÓW WLKP.

20.10.2018

7

SOBOTA

WYJAZD

III K.

ALFA DAR-BOL
JAROMIROWICE

20.10.2018

12

15.30

SOBOTA

DOM

O

ZORZA
KADŁUBIA

21.10.2018

9

15.00

NIEDZIELA

DOM

B

UKS CZARNI
ŻAGAŃ

27.10.2018

13

11.00

SOBOTA

DOM

JUNIOR

ODRA
NIETKÓW

27.10.2018

13

15.00

SOBOTA

WYJAZD

O

MUKS
KOSTRZYN N/O

28.10.2018

8

12.00

NIEDZIELA

DOM

III K.

NYSA
TRZEBIEL

28.10.2018

10

15.00

NIEDZIELA

DOM

B

STILON II
GORZÓW WLKP.

03.11.2018

14

11.00

SOBOTA

WYJAZD

JUNIOR

MIESZKO
KONOTOP

03.11.2018

14

14.00

SOBOTA

DOM

O

MUKS 11
ZIELONA GÓRA

03.11.2018

9

11.00

SOBOTA

WYJAZD

III K.

NYSA
PRZEWÓZ

03.11.2018

11

14.00

SOBOTA

WYJAZD

B

UNIA KUNICE

10.11.2018

15

13.30

SOBOTA

WYJAZD

O

MUKS STILON
GORZÓW WLKP.

11.11.2018

10

13.00

NIEDZIELA

DOM

III K.

 

 

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*