Trenerzy po meczu w Sieniawie
By promienzary.com On 18 Sie, 2018 At 12:10 PM | Categorized As Pierwszy zespół | With 0 Comments

Mariusz Gawlak (trener, Delta Sieniawa Żarska) – Nie poukładał się nam ten mecz, robiąc zbyt proste błędy. Indywidualne błędy zaważyły o przegranej, przegraliśmy za wysoko. Nie byliśmy osłabieni. Nie zagrał tylko bramkarz ale taka była pomiędzy nami, a Promieniem umowa. Nie ma co winić bramkarza. Rok temu wyglądało to całkiem inaczej. Byliśmy beniaminkiem, a z takimi drużynami bardzo ciężko się gra. To jest dopiero druga kolejka. Gratuluję Promieniowi zwycięstwa i mam nadzieję, że w końcu awansują do 4 ligi.

Grzegorz Tychowski (trener, Promień Żary) – Gratuluję zespołowi. Zagraliśmy solidny mecz, wyrachowany futbol. Byliśmy skuteczni i zdecydowanie lepsi. To nie był łatwy mecz. Styl nie był ważny, liczą się dzisiaj punkty. Dla Sieniawy mecz z Promieniem jest zawsze większą mobilizacją i wiedziałem, że podejdą to tego meczu inaczej niż do innych spotkań. My mamy inny cel i etap po etapie musimy go realizować. Cieszę się z transferów. Przede wszystkim widać u Marka i Darka doświadczenie, doszedł Paweł Danielewski i Norbert Biniek. Wzmocniliśmy się i czekamy na jeszcze większe zgranie się.

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*