Wypowiedzi po meczu z Unią Kunice
By promienzary.com On 20 maja, 2018 At 07:13 AM | Categorized As Pierwszy zespół | With 0 Comments

Rafał Rogalski (obrońca, Promień Żary) – Cieszy kolejne zwycięstwo plus zero z tyłu. Wiadomo, że derby rządzą się swoimi prawami. Był to mecz walki, dużo ostrej gry, ale to jest normalne w tego typach spotkaniach. Ogólnie z gry byliśmy drużyną lepszą, dłużej utrzymującą się przy piłce z czego tworzyliśmy sobie sytuacje. Bramka ze stałego fragmentu i zaraz szybko po niej druga, na pewno pomogła nam uspokoić mecz. W drugiej połowie dołożyliśmy jeszcze dwie bramki i wspólnie z kibicami mogliśmy świętować zwycięstwo, którym tez chciałem podziękować za liczne przybycie i fantastyczny doping przez cały mecz. Przed nami ostanie 4 kolejki, do których podchodzimy z myślą o zwycięstwie, nie patrząc się na innych i walczymy o awans!

Grzegorz Tychowski (trener, Promień Żary) – Gratulacje dla zespołu za zwycięstwo. Dobry mecz w naszym wykonaniu. Przez pełne 90 minut mecz był pod naszą kontrolą. Dużo walki, zaangażowania ale tego się spodziewaliśmy. Tak wyglądają mecze derbowe. Dzisiaj jest czas na świętowanie ale od poniedziałku już myślimy o kolejnym meczu.

Rafał Ciesielski (trener, bramkarz, Unia Kunice) – Pierwsze 30 min. dosyć dobre w naszym wykonaniu. Potem, jak zwykle, tracimy głupie bramki. Pierwsza bramka pechowa, a druga po bezsensownym faulu. To ustawiło mecz, a Promień mógł sobie pozwolić na kontrolowanie spotkania, wyprowadzając groźne kontry co przyniosło im kolejne bramki. Gratuluje przeciwnikowi zwycięstwa.