W środę gramy z Sieniawą
By promienzary.com On 2 Kwi, 2018 At 05:17 PM | Categorized As Dodatkowo wyróżnione newsy, Pierwszy zespół | With 0 Comments

Już w najbliższą środę Promień Żary będzie podejmował na własnym boisku, najlepiej spisującego się w lidze beniaminka, Deltę Sieniawa Żarska. W poprzedniej sezonie pierwszy mecz okazał się wyjątkowo pechowy dla podopiecznych Tychowskiego. Promień przegrał w Sieniawie 1:2, a jedyną bramkę w 21 minucie z rzutu karnego zdobył Dariusz Piechowiak. W tabeli ligowej Promień zajmuje pozycję drugą, a jej rywal szóste.

– To będzie bardzo trudny mecz, a zarazem chcemy się zrewanżować za pierwsze spotkanie. Liczymy na dużą frekwencję, extra doping i sportową walkę przez 90 minut. – komentują zawodnicy Promienia.