Promień już trenuje
By promienzary.com On 8 Sty, 2018 At 09:34 PM | Categorized As Aktualności promowane, Pierwszy zespół | With 0 Comments

Zawodnicy Promienia Żary na stadionie Okrąglak odbyli dziś pierwszy trening po zimowej przerwie. W zajęciach uczestniczyło 26 piłkarzy w tym czterech z zewnątrz, dwóch juniorów i dwie osoby z drugiego zespołu. Zabrakło Winstona i Matheusa, którzy zaplanowali powrót do Polski w lutym oraz Fronkovycha, Bieńki i Czarnoty – wszyscy sprawy osobiste.
Pierwsze zajęcia składały się z rozbiegania, schematów podań i gry wewnętrznej. Wszyscy dziś obecni byli w pełnej dyspozycji bez urazów i kontuzji.
Treningi odbywać się będą trzy razy w tygodniu. 27 stycznia w Żarach rozegrany zostanie Turniej Zimowy, w którym zagrają LOK Schleife (Niemcy), Budowlani Lubsko, Victoria Ruszów i Promień. Zaplanowanych jest również kilka spotkań sparingowych, z UKP Zielona Góra, Zametem Przemków, BKS-em Bolesławiec, Arką Nowa Sól i Odrą Bytom Odrzański.

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*