Promień Żary – Mieszko Konotop 4:2
By promienzary.com On 30 Wrz, 2017 At 08:42 PM | Categorized As Aktualności promowane, Mecze ligowe, Pierwszy zespół | With 0 Comments

Mecz pomiędzy Promieniem Żary, a Mieszko Konotop poprzedziła minuta ciszy dla śp. Bolesława Kaczmarskiego, jednego z założycieli Klubu Sportowego Promień. Kilka minut po zakończonym meczu, kiedy już nie było na stadionie drużyn, kibice Promienia odpalili czarne race.
Pojedynek z beniaminkiem zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4:2 (0:0), a na listę strzelców wpisali się: Piechowiak 2, Matheus i Winston.

Raport meczu

9. Runda – sobota, 2017-09-30 – 15:30

Promień Żary – Mieszko Konotop (b)   4:2 (0:0)

Promień Żary: Tomasz KOWALCZYK, Rafał ROGALSKI, Michał KRUKOWSKI (53. Matheus BRITTO), Piotr CZARNOTA, Oleh FRANKOVYCH, Dariusz PIECHOWIAK, Winston LUIS, Marek HOMIK, Aleksander JELSKI (64. Marcin RYBNIK), Łukasz CZYŻYK, Jakub NOWAK; Trener: Grzegorz TYCHOWSKI

Mieszko Konotop: Mateusz BŁOSZYK, Szymon BARSKI, Brajan DRZEWIECKI (57. Bartosz RYBICKI), Mariusz KWIATKOWSKI, Łukasz MATYSIAK, Mateusz ZIELIŃSKI, Krzysztof WOJTYŚ, Tomasz SZKRZYPCZAK, Krystian JAROSZ, Adam BAJON (46. Bartosz DRĄŻEK), Paweł GOŁĄB; Trener: Krystian GŁOWANIA

Bramki: 0:1 Krzysztof WOJTYŚ (57.); 0:2 Krzysztof WOJTYŚ (65.); 1:2 Dariusz PIECHOWIAK (67.); 2:2 Matheus BRITTO (71.); 3:2 Dariusz PIECHOWIAK (86.); 4:2 Winston LUIS (90.)\

Sędzia: Andrzej PAPRZYCKI (LZPN)

Żółte: Rafał ROGALSKI (4., opuszczony następny mecz), Piotr CZARNOTA / Szymon BARSKI, Krystian JAROSZ