Wypowiedzi po meczu z Czerwieńskiem
By promienzary.com On 9 Wrz, 2017 At 11:49 AM | Categorized As Pierwszy zespół | With 0 Comments

Grzegorz Tychowski (trener, Promień Żary) – Chciałem pogratulować zawodnikom zwycięstwa. Był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Cały zespół pokazał charakter. Cieszy mnie, że zagraliśmy na zero z tyłu, a w ofensywie stworzyliśmy sobie, na ciężkim terenie, sporo sytuacji bramkowych. Bardzo dobre zmiany dali zawodnicy, którzy weszli na boisko w drugiej połowie. Zapominamy o meczu z Piastem i mamy cały tydzień, żeby dobrze przygotować się na Czarnych Żagań.

Tomasz Kowalczyk (bramkarz, Promień Żary) – Mocny przeciwnik, ciężki teren.Ten mecz miał 2 różne połowy. Pierwsza pod nasze dyktando. Strzelamy 2 bramki po dwóch kapitalnym akcjach. W drugiej połowie zespół z Czerwieńska postawił wszystko na jedną kartę, bo zdecydowanie na nas ruszyli. Taktyka naszego trenera była taka, aby cofnąć się na swoją połowę i czekać na rywala i tak też zrobiliśmy. Cały blok obronny zagrał bez zarzutu. Pod koniec meczu wyprowadziliśmy kilka kontr, po których powinny wpaść kolejne bramki, ale zabrakło kropki nad „i”.