Inauguracja sezonu
By promienzary.com On 8 Sie, 2017 At 11:56 AM | Categorized As Dodatkowo wyróżnione newsy, Pierwszy zespół | With 0 Comments

Już w najbliższą sobotę w lidze okręgowej nastąpi inauguracja sezonu 2017/2018. W pierwszej kolejce jedenastka Promienia Żary zmierzy się na wyjeździe z beniaminkiem Deltą Sieniawa Żarska.

Rywal postawił sobie cel bardzo jasny – obrona przed spadkiem i dlatego aby tego dokonać, postanowił wzmocnić się zawodnikami Promienia, Łukaszem Żółtańskim, Damianem Sokołowskim i Dominikiem Wołoszynem, którzy z pewnością już w sobotę wybiegną na boisko.

Podopiecznym Grzegorza Tychowskiego oczywiście marzy się awans, jednak nikt nie składa górnolotnych obietnic – wszystko zweryfikuje boisko. Jedno jest pewne, z sezonu na sezon, drużyna Promienia jest coraz mocniejsza. W klubie panuje świetna atmosfera i pełne zrozumienie. Poprzedni sezon również okazał się dla klubu bardzo dobry o czym może świadczyć 3 miejsce w tabeli (18 zwycięstw, 6 remisów i 6 porażek). Ten sezon z pewnością nie może być gorszy, dlatego sobotnie spotkanie musi zakończyć się zwycięstwem Promienia Żary.

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*