Wypowiedzi po meczu z Piastem Czerwieńsk
By promienzary.com On 31 Paź, 2016 At 11:42 AM | Categorized As Pierwszy zespół | With 0 Comments

SONY DSCGrzegorz Tychowski (trener, Promień Żary) – Mecz na pewno nie mógł się podobać, mało było płynnej gry, piłka częściej była w górze niż na ziemi. Pierwsza połowa wyrównana z jedną naszą sytuacja stu procentową której nie wykorzystał Amadeusz Jelski. Po straconej bramce zespół się nie poddał. Widać było walkę i determinację. Udało się odwrócić losy spotkania. Każdy z zawodników pokazał dzisiaj charakter.

Michał Kulas (napastnik, Promień Żary) – Wyrównane spotkanie. W pierwszej połowie niewykorzystane dogodne sytuacje z obu stron. W drugiej połowie mecz się otworzył i zaczęły padać bramki. Zagraliśmy dobry mecz i przywieźliśmy 3 pkt.

Dariusz Piechowiak (pomocnik, Promień Żary) – Z perspektywy całego meczu byliśmy zespołem lepszym. W pierwszej połowie założenia taktyczne były takie żeby grac z kontrataku. W drugiej połowie wyszliśmy z takim samym zamiarem, lecz bramka strzelona przez Piasta zmusiła nas do bardziej ofensywnej gry. Drużyna się podniosła. Wygraliśmy ciężki mecz w niekorzystnych warunkach,.jakim był silny wiatr. Mam nadzieje, że morale zespołu pójdzie w górę i za tydzień tez zdobędziemy 3 pkt. Brawo dla trenera, który miał mało czasu ale potrafił nas dobrze zmotywować na to spotkanie.