Michał Chabiniak powołany do reprezentacji Lubuskiego ZPN
By promienzary.com On 28 Kwi, 2016 At 06:26 AM | Categorized As Drużyna Kobiet | With 0 Comments

lzpnMichał Chabiniak zawodnik UKS Promień Żary otrzymał powołanie do reprezentacji Lubuskiego ZPN. W dniach 27.04.2016  w Babimoście odbędzie się konsultacja selekcyjno – szkoleniowa kadry lubuskiego rocznika 2002.

Zawodnicy winni zabrać ze sobą: aktualne badania lekarskie ,zgodę rodzica na pomoc medyczną (załącznik do pobrania na stronie lubuskizpn w zakładce kadry wojewódzkie – aktualności) legitymację szkolną (lub inny dowód tożsamości), obuwie piłkarskie na boisko z naturalną oraz ze sztuczną nawierzchnią, strój sportowy (koszulka, spodenki, getry), dres ,ortalion, ochraniacze ,przybory osobiste i toaletowe, bramkarze sprzęt bramkarski.
ZBIÓRKA POWOŁANYCH ZAWODNIKÓW: dn.27.04.2016 w Babimoście o godz. 16.00 przy CSIR na ul.    Żwirki i Wigury, 66-110 Babimost. Planowane zakończenie zajęć o godzinie 19:00
W przypadku niemożności przybycia powołanego zawodnika z przyczyn obiektywnych (choroba, kontuzja, itp.) klub/zawodnik/opiekun ma obowiązek powiadomić Lubuski ZPN (Trenera) w trybie natychmiastowym.
Nieusprawiedliwiona nieobecność zawodnika traktowana będzie jako wykroczenie, powodujące wyciągnięcie konsekwencji dyscyplinarnych zgodnie z odpowiednimi regulaminami.
Prosimy o potwierdzenie udziału zawodnika w zgrupowaniu najpóźniej do dnia 25.04.2016 r (!!!)
Trenerowi: Mariusz Janowiak 506768876 , – Wojciech Kochanowski  793688916

L. p. NAZWISKO I IMIĘ KLUB SPORTOWY
1 Stach Maciej MUKS 11 ZIELONA GÓRA
2 Mietliński Marcin ARKA NOWA SÓL
3 Maciejewski Kacper MKS NOWE MIASTECZKO
4 Klujew Kamil PIAST IŁOWA
5 Renicki Rafał PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW
6 Ciosek Tomasz PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW
7 Dziduch Bartosz PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW
8 Madyda Łukasz WARTA GORZÓW
9 Żak Bartosz WARTA GORZÓW
10 Kłosiński Dawid WARTA GORZÓW
11 Nowacki Bartosz WARTA GORZÓW
12 Gabryniewski Krystian STILON GORZÓW
13 Farynowicz Dominik STILON GORZÓW
14 Bożko Łukasz STILON GORZÓW
15 Leiman Kamil STILON GORZÓW
16 Napiera Karol UKP ZIELONA GÓRA
17 Tchorowski Miłosz UKP ZIELONA GÓRA
18 Fornalczyk Kuba UKP ZIELONA GÓRA
19 Szafran Tomasz UKP ZIELONA GÓRA
20 Tomiak Dawid UKP ZIELONA GÓRA
21 Kruk Kordian ŁKS ŁĘKNICA
22 Chabiniak Michał UKS PROMIEŃ ŻARY
23 Laskowski Mikołaj SPARTAKUS ZIELONA GÓRA
24 Błaszczyk Grzegorz SPARTAKUS ZIELONA GÓRA
25 Godzisz Piotr UKP ZIELONA GÓRA
26 Operacz Filip UKP ZIELONA GÓRA
27 Spieler Wiktor UKP ZIELONA GÓRA
28 Sawicki Kacper UKP ZIELONA GÓRA

 

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*