Promień z Arką bez kibiców
By promienzary.com On 21 Sie, 2015 At 02:35 PM | Categorized As Komunikaty | With 0 Comments

W nadesłanym w dniu dzisiejszym piśmie od MKP Arka czytamy.

cyt.
Zarząd Miejskiego Klubu Piłkarskiego „ARKA” w Nowej Soli podjął decyzję, powołując się na Regulamin Meczu Piłki III i IV ligi niebędących imprezą masową punkt 2.6 o nie wpuszczeniu na piłkarski Arka Nowa Sól – Promień Żary grup przyjezdnych z tego klubu, ponieważ klub Promień Żary nie spełnił warunków regulaminu, pomimo wcześniejszego powiadomienia przez nasz klub klubu Promień Żary.

[NADESŁANE PISMO]

Po nadesłaniu powyższego pisma, nasza strona internetowa skontaktowała się z MKP Arka, która wyjaśniła, że trzyma się wytycznych regulaminu rozgrywek i w określonym terminie oczekiwała od KS Promień wcześniejszego zakupienia biletów na powyższy mecz. Takie zamówienie nie wpłynęło, a więc grupa przyjezdna nie zostanie wpuszczona. Kontynuując rozmowę, MKP Arka spodziewa się przyjazdu dużej grupy kibiców i organizator jest pełen obaw, że nie będzie w stanie należycie zapewnić bezpieczeństwa na stadionie.

arka_nowasol

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*