Ostatni mecz przed własną publicznością chcieliśmy za wszelką cenę wygrać…
By promienzary.com On 7 Cze, 2015 At 12:13 PM | Categorized As Aktualności promowane, Pierwszy zespół | With 0 Comments

Przemysław Flaga (napastnik, Promień Żary) – Ostatni mecz przed własną publicznością chcieliśmy za wszelką cenę wygrać, aby pożegnać się z kibicami zwycięsko. Bardzo ciężkie warunki pogodowe, stąd może mecz nie porywał, ale cieszy, że nie straciliśmy bramki, a sami potrafiliśmy w decydujących momentach przechylić szalę na swoją korzyść. Jedziemy w piątek do Świebodzina po 3 punkty, które miejmy nadzieję, zagwarantują nam na koniec sezonu czwarte miejsce.

Daniel Gałach (pomocnik, Promień Żary) – Myślę że mecz ogólnie nie stał na dobrym poziomie, obie drużyny zagrali trochę ospale. W ciągu całego meczu kontrolowaliśmy przebieg gry, goście nie stworzyli sobie praktycznie żadnej sytuacji bramkowej. W naszej drużynie znowu widać było nieskuteczność. Zmarnowaliśmy kilka dogodnych okazji, na szczęście dwie z nich udało się wykorzystać i cieszymy się ze zwycięstwa. Przed nami ostatni mecz w lidze, w którym musimy dać z siebie wszystko i przywieźć ze Świebodzina komplet punktów.

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*