Promień Żary – Pogoń Skwierzyna 2:2
By promienzary.com On 25 Mar, 2023 At 09:14 PM | Categorized As Mecze ligowe, Newsy, Pierwszy zespół | With 0 Comments

To miały być pewne trzy punkty, ale niestety nie zawsze dostaje się to czego się chce. Zgodnie z planem zdobywamy szybko pierwszą bramkę i za chwilę rywal nas zaskakuje i doprowadza do wyrównania. W drugiej części meczu popełniamy ogromny błąd w obronie i tracimy drugiego gola. W końcówce meczu prawdziwa dramaturgia i zmasowany atak na przeciwnika. W 89 minucie Kaczor strzela na 2:2, a minutę później Graczyk trafia w słupek. Przed nami analiza, wnioski i przygotowania na Celulozę.

IV Liga „JAKO” 2022/23

Raport meczu

20. Runda – sobota, 25.03.2023 – 15:00

Promień Żary – Pogoń Skwierzyna 2:2 (1:1)

Promień Żary: Bartłomiej MADEJA – Karol ŁYCZKO, Bartosz SUSKI, Dawid KACZOR, Krzysztof WILIŃSKI – Oleh FRANKOVYCH – Patryk JASIAK, Michał ŁOZIŃSKI (46. Wojciech MARKIEWICZ), Kamil DADOS (83. Jakub GRACZYK), Dawid CZARNECKI, Jakub NOWAK; Trener: Bartosz SIEMIŃSKI
Bez gry: Rafał ROGALSKI, Tobiasz WŁODARCZYK, Bartosz KOWALCZEWSKI, Adam DURYS, Hubert SIERADZKI, Igor RYBACZEK, Kacper MICHALCZUK

Bramki: 1:0 Karol ŁYCZKO (14.); 1:1 Da Silva DAMASCENO (22.); 1:2 Barbosa ALVES (52.); 2:2 Dawid KACZOR (89.)

Sędziowie: Paweł ŁAPKOWSKI (KS ZPN LUBUSKI) – Asystenci: Sebastian CHUDY (KS ZPN LUBUSKI), Robert NOWAK (KS ZPN LUBUSKI)

Żółte: Michał ŁOZIŃSKI