Odra Nietków – Promień Żary 1:0
By promienzary.com On 2 Paź, 2022 At 01:32 PM | Categorized As Mecze ligowe, Newsy, Pierwszy zespół | With 0 Comments

W 10.kolejce IV ligi, Promień Żary uległ na wyjeździe Odrze Nietków 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów, w dość kontrowersyjnych okolicznościach, w 91 minucie zdobył Dominik Skrzyński.

IV Liga „JAKO” 2022/23

Raport meczu

10. Runda – sobota, 01.10.2022 – 16:00

Odra Nietków – Promień Żary 1:0 (0:0)

Promień Żary: Bartłomiej MADEJA – Karol ŁYCZKO, Bartosz SUSKI, Dawid KACZOR, Krzysztof WILIŃSKI – Wojciech MARKIEWICZ, Oleh FRANKOVYCH – Kamil DADOS, Aksel AUGUSTYNIAK, Jakub NOWAK, Kacper FLORIAŃCZYK; Trener: Łukasz CZYŻYK
Rezerwowi: Oskar KRZYWDZIŃSKI, Hubert SIERADZKI, Konrad MAZUR, Bartosz MAZUR, Łukasz CZYŻYK

Bramki: 1:0 Dominik SKRZYŃSKI (90+1.)

Sędziowie: Piotr KOLMAN (KS ZPN LUBUSKI) – Asystenci: Arkadiusz CIAMULSKI (KS ZPN LUBUSKI), Michał PAWLAK (KS ZPN LUBUSKI)

Bartek Suski (obrońca, KS Promień Żary) – Uważam, że był to jeden z lepszych meczów w naszym wykonaniu pod względem, gry w obronie i organizacji. Naprawdę dobrze to wyglądało. Mieliśmy plan, który zrealizowaliśmy, ale niestety sędzia w ostatniej minucie meczu okrada nas z 1 punktu na ciężkim terenie, nie widząc faulu na naszym bramkarzu. Mimo wszystko, musimy się zabrać do roboty, bo w tabeli nie za ciekawie to wygląda.