Pogoń Świebodzin – Promień Żary 2:3
By promienzary.com On 4 maja, 2022 At 07:31 PM | Categorized As Mecze ligowe, Newsy, Pierwszy zespół | With 0 Comments

Takie rzeczy to tylko w piłce. Do 90 minuty przegrywamy w Świebodzinie 0:2, a od 90 minuty rozpoczynamy kanonadę strzelecką i ostatecznie wygrywamy 3:2. Fantastyczna końcówka, a do tego bramki Frankovycha i Jasiaka z rodzaju STADIONY ŚWIATA. Drużyno, jesteśmy DUMNI!

IV Liga „JAKO” 2021/22

Raport meczu

27. Runda – wtorek, 03.05.2022 – 15:00

Pogoń Świebodzin – Promień Żary 2:3 (2:0)

Promień Żary: Bartłomiej MADEJA – Wojciech KRUCZKIEWICZ, Rafał ROGALSKI, Karol ŁYCZKO (65. Maciej ENKOT), Krzysztof WILIŃSKI – Oleh FRANKOVYCH – Patryk JASIAK, Kamil DADOS (80. ILLIA BYCHKOV), Maciej KONONOWICZ (46. Aksel AUGUSTYNIAK), Jakub NOWAK – Jakub KSIĘŻNIAK; Trener: Łukasz CZYŻYK
Skład: Oskar KRZYWDZIŃSKI, Jakub SZKUDLAREK, Wojciech MARKIEWICZ, Kacper FLORIAŃCZYK

Bramki: 1:0 Patryk PODWYSZYŃSKI (5.); 2:0 Patryk PODWYSZYŃSKI (rzut karny, 42.); 2:1 Jakub KSIĘŻNIAK (rzut karny, 90.); 2:2 Oleh FRANKOVYCH (90+3.); 2:3 Patryk JASIAK (90+4.)

? Trener Łukasz Czyżyk po meczu:
?Dzisiejszy mecz od początku nie układał się po naszej myśli bo już w 5 minucie tracimy bramkę na 1:0, a w 20 minucie po karnym 2:0. Dwa proste błędy w obronie i musimy odrabiać straty. Jeszcze w pierwszej połowie stwarzamy sobie sytuację bramkowe, gdzie w jednej z nich obijamy poprzeczkę. W przerwie zmotywowany zespół zareagował bardzo dobrze, rzuciliśmy się do odrabiania strat zagraliśmy odważniej. Po zmianach i korektach w ustawieniu postawiliśmy wszystko na jedną kartę narażając się na kontry gospodarzy. Zespół grał do końca i za to został nagrodzony, a strzelone trzy bramki w końcówce meczu pokazały charakter tego zespołu. Strzelone bramki Olka i Patryka stadiony świata. Najbardziej cieszy mnie to, że zespół grał ambitnie, walecznie do ostatnich sekund spotkania. Po dwóch porażkach potrafiliśmy przełamać się wygrywając na bardzo trudnym terenie. Teraz spokojnie przygotowujemy się do meczu z Kożuchowem.
? Patryk Jasiak (Promień Żary):
?Ciężko opisać słowami to czego dzisiaj dokonaliśmy w Świebodzinie. Po dwóch porażkach z rzędu byliśmy w lekkim dołku i bardzo chcieliśmy dzisiaj z niego wyjść. Do przerwy przegrywaliśmy 2-0 i nie zapowiadało się na to, że wywieziemy jakiekolwiek punkty. Szalona końcówka.
3 bramki w ostatnich 6 minutach meczu i ostatecznie wygrywamy 3-2. Był to idealny mecz na przełamanie i bardzo cieszy to, że pokazaliśmy dzisiaj ogromny charakter. Wielkie brawa dla całego zespołu!
? Jakub Księżniak (Promień Żary):
?Bardzo trudny mecz, szczególnie fizycznie. Drużyna bardzo silna i nieprzyjemna. Bardzo bardzo cieszymy się z 3 punktów i tym meczem pokazaliśmy, że w piłce zawsze należy grać do końca.

 

 

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*