3 edycja „Paczka z Promieniem”

Drodzy Kibice!?

Po meczu z Pogonią Świebodzin dostaliśmy telegram od naszego przewodniczącego z Laponii. Oczywiście zawierał gratulacje za wywalczone 3 punkty dla drużyny seniorów, ale i zgodę na 3 edycję Paczek z Promieniem????

Bardzo nam miło, że tak szybko o nas pamięta i cieszymy się z dużego zaufania tej akcji. Dziś możemy Państwu oficjalnie potwierdzić, że mamy wszystkie zgody i EDYCJA 3 zostaje rozpoczęta ???

Nasz plan przewiduje atak na rekord i tym sposobem zachęcamy Państwa do wspólnego pobicia rekordu.
Jeszcze mocniej jeszcze bardziej okazale w trudnych czasach, poprzeczka zawieszona wysoko dlatego też zwracamy się do Państwa również o dołączenie do naszej akcji. ROBIMY TO! ???

Drodzy sponsorzy, kibice, rodzice sprawmy razem by ten dzień był bardzo wyjątkowy. Tak, by Święty Mikołaj z Promienia nie zapomniał o żadnym dziecku w tym dniu ! ??????

Już dziś uruchamiamy oficjalną zbiórkę, która może pomóc zrealizować ten ambitny cel. Prosimy udostępniajcie, namawiajcie wszystkich! Razem możemy sprawić, że 6 grudnia 2021 będzie bardzo bardzo miły i wyjątkowy.????

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*