Promień Żary – Stilon Gorzów Wlkp. 2:2
By promienzary.com On 22 Sie, 2021 At 12:28 PM | Categorized As Aktualności promowane, Mecze ligowe, Newsy, Pierwszy zespół | With 0 Comments

W 3 kolejce IV ligi, Promień Żary zremisował na własnym stadionie ze Stilonem Gorzów 2:2 (1:0). Licznie przybyli kibice mogli podziwiać bardzo emocjonujące widowisko rozegrane na wysokim czwartoligowym poziomie. Pierwszą bramkę już w 8 minucie zdobyli gospodarze, a golkipera z Gorzowa pokonał Karol Łyczko. Goście wyrównali dopiero w drugiej połowie. W 57 minucie sędzia podyktował rzut karny. Egzekutor trafił w słupek, ale najbardziej czujny Łukasz Maliszewski, doskoczył do futbolówki i nie dał już szansy Manuelowi Kowalskiemu. Promień ponownie wyszedł na prowadzenie w 70 minucie, a bramkę na 2:1 zdobył Kamil Dados. Stilon rzucił się do odrabiania strat i po 5 minutach gola wyrównującego zdobył Łukasz Kopeć.

IV Liga „JAKO” 2021/22 – Raport meczu

3. Runda – sobota, 21.08.2021 – 18:00

Promień Żary – Stilon Gorzów Wlkp. 2:2 (1:0)

Promień Żary: Manuel KOWALSKI – Marek HOMIK, Karol ŁYCZKO, Mariusz HANCLICH (81. Wojciech KRUCZKIEWICZ), Krzysztof WILIŃSKI – Oleh FRANKOVYCH (69. Aksel AUGUSTYNIAK) – Patryk JASIAK (90+1. Marcin MOŚCICKI), Kamil DADOS, Jakub NOWAK (85. Jakub JURKOWSKI) – Maciej ENKOT (59. Kacper FLORIAŃCZYK), Jakub KSIĘŻNIAK; Trener: Łukasz CZYŻYK
Bez gry: Bartłomiej MADEJA, Dawid REPEĆ

Stilon Gorzów Wlkp.: Gabriel ŁODEJ, Patryk NIDECKI, Krystian WENERSKI, Paweł ŚWIERCZYŃSKI, Ryoma ISHIZUKA (85. Patryk BEDNARCZYK), Wojciech KURLAPSKI (46. Łukasz KOPEĆ), Łukasz MALISZEWSKI, Jakub KANIEWSKI (46. Bartłomiej DZIDUCH), Filip WIŚNIEWSKI (87. Krystian MALINOWSKI), Filip ŁAŻNIOWSKI, Thriston BRISCOE (69. Michał FERNEZY); Trener: Karol GLIWIŃSKI
Bez gry: Maksymilian WOJDYŁO, Kenshiro IWASE

Bramki: 1:0 Karol ŁYCZKO (8.); 1:1 Łukasz MALISZEWSKI (57.); 2:1 Kamil DADOS (70.); 2:2 Łukasz KOPEĆ (75.)

Sędziowie: Krzysztof BRZESKOT (KS ZPN LUBUSKI) – Asystenci: Wojciech STRYJEK (KS ZPN LUBUSKI), Marek WAWRZYNIAK (KS ZPN LUBUSKI). Delegat PZPN i LZPN: Wiesław KORONOWICZ

Frekwencja: 500

Żółte: Karol ŁYCZKO, Kamil DADOS, Marek HOMIK, Kacper FLORIAŃCZYK (2.) / Patryk NIDECKI, Krystian WENERSKI, Jakub KANIEWSKI

Nie strzelony rzut karny: – / Thriston BRISCOE (rzut karny, 57., słupek)