[3.liga kobiet] Promień Żary – Polonia Świdnica 4:0
By promienzary.com On 30 maja, 2021 At 01:31 PM | Categorized As Drużyna Kobiet, Newsy | With 0 Comments

W sobotę, tj.29 maja br., nasze piłkarki rozegrały kolejny domowy mecz, tym razem z MKS Polonia Świdnica – ŻAP / AP. W pierwszej połowie mecz był wyrównany, Żaranki zeszły do szatni ze sprzyjającym wynikiem 1:0. Druga połowa zdecydowanie na naszą korzyść, ostatecznie wygrywamy 4:0.

3 Liga Kobiet – Grupa 3 2020/21

Raport meczu

12. Runda – sobota, 29.05.2021 – 14:00

Promień Żary – MKS Polonia Świdnica-ŻAP 4:0 (1:0)

Promień Żary: Gabriela KRUKOWSKA, Karolina JAGIELSKA, Iga GAJEWSKA, Weronika ZELEWSKA, Katarzyna NOWICKA, Monika GNACH, Anna DOBEK, Patrycja GANCARZ, Julia DZIUBAŁKA (46. Patrycja KAMIŃSKA), Beata WALCZYK, Klaudia NOWAK; Trener: Robert DZIADUL

Bez gry: Weronika NAGÓRNIK, Anna JĘDRAS, Oliwia ZAKRZEWSKA

Bramki: 1:0 Katarzyna NOWICKA (28.); 2:0 Patrycja GANCARZ (82.); 3:0 Patrycja KAMIŃSKA (83.); 4:0 Patrycja KAMIŃSKA (87.)

Żółte: Patrycja GANCARZ, Katarzyna NOWICKA (3.) / –