Oficjalne stanowisko Klubu Sportowego „Promień” Żary
By promienzary.com On 23 Mar, 2021 At 12:34 PM | Categorized As Komunikaty, Newsy, Pozostałe aktualności | With 0 Comments

Klub Sportowy Promień oświadcza, że po spotkaniu w Urzędzie Miasta Żary, nie ma możliwości rozgrywania spotkań do 9 kwietnia. Na spotkaniu wyraźnie omówiono zasady obowiązujące w naszym mieście.

Jako zarząd odpowiedzialny za Klub, mamy zamiar przestrzegać i stosować się do wytycznych w 100%. Nie możemy pozwolić, by nieodpowiednie działania spowodowały całkowite zamknięcie obiektów przez co łącznie 150 dziewczynek i chłopców straci możliwość uprawiania sportu.

Jednocześnie chcemy podkreślić, że nasze drużyny seniorskie nie trenują i nie przystąpią do rozgrywek w dniach objętych restrykcjami. Bardzo smutnym faktem jest to, że są osoby, które próbują przekraczać wszelkie normy i robią nagonkę na Klub wymyślając niestworzone historie lub nasyłając Państwową Inspekcję Sanitarną.

Naszym zdaniem nie tak powinna wyglądać rywalizacja sportowa nawet na poziomie klasy okręgowej. Dziękujemy za zainteresowanie naszym Klubem, mimo to nie poddajemy się i będziemy dalej sławić Dumę ŁUŻYC.

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*