Wypowiedzi po meczu z GKS-em Siedlisko
By promienzary.com On 14 Mar, 2021 At 01:08 PM | Categorized As Newsy, Pierwszy zespół | With 0 Comments

Michał Krukowski (obrońca, Promień Żary) – Mecz zdecydowanie pod nasze dyktando. Pierwsze przetarcie w grze o punkty i pewne zwycięstwo, takie było założenie. Dopiero od niedawna zaczęliśmy trenować na trawie i dało się to dostrzec w kontroli nad piłką oraz sposobie poruszania. Osobiście cieszy mnie bardzo dobra postawa juniorów. Długo czekaliśmy na rozpoczęcie drugiej rundy. Zobaczymy jak długo będziemy czekać na drugi mecz?.

Łukasz Czyżyk (trener, Promień Żary) – Mecz całkowicie pod nasze dyktando. Rywal nie był za bardzo wymagający. Przede wszystkim cel, jakim było zdobycie dzisiaj 3 punktów, został zrealizowany.Zespół stworzył mnóstwo sytuacji i wynik mógł być dużo wyższy. Zespół zrealizował założenia taktyczne i biorąc pod uwagę, że był to pierwszy mecz rundy wiosennej, zespół wyglądał dobrze. Teraz 2 tygodniowa przerwa spowodowana obostrzeniami i czekamy na dalsze decyzję co z piłką amatorska i rozgrywkami ligowymi.

Jakub Księżniak (napastnik, Promień Żary) – Już przed meczem wiedzieliśmy, że musimy dzisiaj za wszelka cenę zdobyć 3 punkty, bo nie wiadomo czy dojdzie do drugiej kolejki. Od początku meczu graliśmy wysoko i agresywnie, co skutkowało dwoma szybko strzelonymi bramkami. Niestety nie udało się zachować czystego konta, choć przez cały mecz to my graliśmy piłką i przeważaliśmy. Dobrze dzisiaj wyglądaliśmy i miejmy nadzieje, że dokończymy ligę w normalnych warunkach i zdobędziemy ten upragniony awans.

Jakub Nowak (pomocnik, Promień Żary) – Mecz pod naszą kontrolą. Było dużo niedokładności z naszej strony, ale to bardziej spowodowane ciężkim boiskiem. Cieszą trzy punkty, wysoki wynik i oczywiście dobre zmiany młodych chłopaków. Mam nadzieje, że dogramy ligę do końca.

 

 

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*