Wypowiedzi po meczu ze Spartą Grabik
By promienzary.com On 11 Lis, 2020 At 08:20 PM | Categorized As Newsy, Pierwszy zespół | With 0 Comments

Marek Wolak (strzelec 3.bramek, napastnik, Promień Żary) – Mecz na plus. Cały czas pod kontrolą. Przeciwniki nie był zbyt wymagającym, ale dla nas w każdym meczu nie liczy się nic innego tylko 3 punkty. Chcieliśmy odbudować morale zespołu, po tym nieudanym meczu w Lubsku i to na pewno nam się udało. W sobotę trzeba to powtórzyć i zakończyć rundę tak abyśmy wszyscy byli zadowoleni.

 

Kamil Dados (strzelec 2.bramek, obrońca, Promień Żary) – Co do dzisiejszego meczu, najważniejsze zdobyte 3.punkty.  Dla nas ważniejsze było dzisiaj, aby wykonać założenia taktyczne, które trener nam jasno nakreślił przed meczem oraz w minimalnym stopniu zmazać plamę po meczu w Lubsku. To może cieszyć, bo staraliśmy się za wszelką cenę to realizować. W sobotę został nam ostatni mecz w sezonie z Unią Kunice. I już myślimy tylko o tym. Mam nadzieję że do tego meczu wyjdziemy równie skoncentrowani. I gotowi na „wojnę”!

Jędrzej Kononowicz

Jędrzej Kononowicz (pomocnik, Promień Żary) – Zagraliśmy dzisiaj dobre spotkanie, zrealizowaliśmy wszystkie założenia jakie sobie postawiliśmy przed meczem. Myślę że po przegranej w Lubsku, każdy z nas potrzebował dzisiaj dobrego występu i było to widać na boisku.

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*