MIKOŁAJ Z PROMIENIEM ! Edycja 2 START !
By promienzary.com On 5 Lis, 2020 At 09:35 PM | Categorized As Akademia, Aktualności promowane, Newsy, Pozostałe aktualności | With 0 Comments

Witajcie Kochani!?
Już dziś możemy się oficjalnie pochwalić, że ruszyliśmy z przygotowaniami do drugiej edycji Mikołaja z Promieniem. Choć działamy już od jakiegoś czasu, dziś możemy oficjalnie powiedzieć ROBIMY TO! ???
Jeszcze mocniej jeszcze bardziej okazale w trudnych czasach, dlatego też zwracamy się do Państwa również o dołączenie do naszej akcji.

Drodzy sponsorzy, kibice, rodzice sprawmy razem by ten dzień był bardzo wyjątkowy. Tak by Święty Mikołaj z Promienia nie zapomniał o żadnym dziecku w tym dniu ! ??????
Już dziś uruchamiamy oficjalną zbiórkę, która może pomóc zrealizować ten ambitny cel. Prosimy udostępniajcie, namawiajcie wszystkich! Razem możemy sprawić, że 6 grudnia 2020 będzie bardzo bardzo miły i wyjątkowy.????
link do zbiórki: https://zrzutka.pl/34emaz

Dla przypomnienia poniżej link do pierwszej edycji z ubiegłego roku. Wzruszenie, które nam w tym dniu towarzyszyło zapamiętamy na zawsze!???
http://promienzary.com/portal/archiwa/11498

W tym roku zawieszamy poprzeczkę jeszcze wyżej – chcemy powtórzyć wynik z roku poprzedniego + zorganizować paczki dla naszych podopiecznych z Akademii !???? Do dzieła !

Zapraszamy warto Pomagać
?

Urząd Miejski Żary
SWISS KRONO Polska
www.smulders.com/pl/spomasz
www.stys-dachy.pl
janzen.com.pl
mkzary.pl – Mówimy o Kominach
PHU Moment
GK-Electro S.C. Gronek Piotr, Kuchta Andrzej
Projekt Sushi Żary
@Kwiaciarnia PAWILON ZNICZ -Sławomir i Monika Kaźmierczak
Projekt Sushi Żagań
Taniegadżety.pl
KZF Żary
Kuchnia U Grubego
KWIACIARNIA KAMELIA
Tempus Polska
MMalu – Okna drzwi bramy rolety
www.pekom.com.pl
Auto-Kompleks
Poliprint
Siloe Salon Kosmetyczny
Burger Room
JAKO Polska
Akademia Piłkarska Promień Żary

Z pozdrowieniami
KS PROMIEŃ ŻARY
??❤

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*