Wypowiedzi po meczu: Promień – Delta
By promienzary.com On 24 Paź, 2020 At 09:15 PM | Categorized As Newsy, Pierwszy zespół | With 0 Comments

Kamil Dados (pomocnik, Promień Żary) – Mecz całkowicie pod naszą kontrolą. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, trzeba nad tym jeszcze popracować. Do rywala, mimo że teoretycznie zespół słabszy, było widać że na derby z Promieniem dawali z siebie maksa. Dla nas najważniejsze 3 punkty i fakt, że wskoczyliśmy na fotel lidera. Mam nadzieję że do końca sezonu już go nikomu nie oddamy!

 

Bartłomiej Pruchniak (pomocnik, Delta Sieniawa Żarska) – Wiedzieliśmy, że Promień będzie faworytem spotkania, co pokazuje tabela, ale pomimo tego nie baliśmy się wyjść i zagrać jak równy z równym. Szybko straciliśmy dwie bramki, ale graliśmy dalej swoje co zaprocentowało strzeloną bramką kontaktową na 2:1. Czerwona kartka osłabiła nasz zespół, a Promień stwarzał kolejne sytuacje. Pomimo przegranej, zagraliśmy dobre spotkanie. Teraz czeka nas kolejne ciężkie spotkanie ze Spartą Grabik. Skupiamy się aby wpisać do tabeli pierwsze 3 punkty. Promieniowi życzę powodzenia w kolejnych meczach.

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*