Mario przywitał się z kibicami
By promienzary.com On 3 Sie, 2020 At 10:30 AM | Categorized As Newsy, Pierwszy zespół | With 0 Comments

Mariusz Hanclich, który po kilku latach wrócił do Żar, w sobotę miał okazję przywitać się ze swoimi kibicami. W 83 minucie zastąpił Bartka Suskiego. Mecz ze Sprotavią Szprotawa zakończył się zwycięstwem Promienia 3:1

Gorące przywitanie kibiców. Mariusz Twoje wrażenia po powrocie na stadion na którym stawiałeś pierwsze kroki?

M.H: Wiedziałem, że prędzej czy później ta chwila nadejdzie to była tylko kwestia czasu. Dobrze się z tym czuje w końcu jest to klub w którym stawialem swoje pierwsze kroki . Zawsze dobrze się tutaj czułem jakby było inaczej na pewno bym nie wrócił do Promienia.

Jak oceniasz przebieg meczu? Nie bolało serce siedząc na ławce?

M.H: Mecz był dość wyrównany było trochę błędów indywidualnych ale najważniejsze, że 3 pkt zostają dopisane. Na pewno lepiej się czuje gdy jestem na boisku.

Atmosfera? Jak oceniasz i jak przyjęli Cię do drużyny koledzy?

M.H: Atmosfera w drużynie i w klubie jest bardzo dobra. Wydaje mi się, że pozytywnie zostałem przyjęty do drużyny, trenowanie sprawia przyjemność więc wszystko jest tak jak być powinno.

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*