Wypowiedzi po meczu ze Sprotavią
By promienzary.com On 2 Sie, 2020 At 11:37 AM | Categorized As Newsy, Pierwszy zespół | With 0 Comments
Marek WOLAK, napastnik Promienia Żary, strzelec trzech bramek w meczu ze Sprotavią Szprotawa.

– Zagraliśmy całkiem niezłe spotkanie. Wiedzieliśmy, że Szprotawa postawi nam trudne warunki i będzie chciała coś wywieść z Żar. Założenia przedmeczowe były troszeczkę inne, a niżeli to co pokazaliśmy na boisku, ale nie zawsze tak się układa jak sobie zaplanujemy. Czasami wystarczy jeden błąd, tracimy bramkę i wszystko trzeba budować od nowa. Dużo pomogła nam czerwona kartka. Zrobiło się więcej miejsca i mogliśmy zagrać inaczej. Cieszę się ze strzelenia trzech bramek, ale nie czuje się bohaterem. Tworzymy monolit, jesteśmy jedną drużyną i zwycięstwo to zasługa całego zespołu. Akurat w ten dzień byłem również w dobrej dyspozycji. Wszystko co miałem „siadło”. Mecze ze Szprotawą są dla mnie wyjątkowe, tym bardziej że jestem wychowankiem tego klubu.

Manuel Kowalski

Manuel KOWALSKI (bramkarz Promienia Żary) – wypowiedź po meczu ze Sprotavią Szprotawa:

– Mecz rozpoczął się dla na korzystnie. Bramka strzelona i wydawało się, że będzie łatwo. Chwilę rozluźnienia i popełniłem błąd przy strzale zza pola karnego. Źle sparowałem piłkę dobitką i 1-1 . Na pewno pomogła czerwona kartka zawodnika gości. Zrobiło się więcej miejsca i Marek Wolak ustrzelił hattricka. Końcowy wynik 3:1 i 3 pkt. dopisane. Teraz Sulechów po zwycięstwo!

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*