Wypowiedzi po meczu z Siedliskiem
By promienzary.com On 27 Lip, 2020 At 09:13 PM | Categorized As Newsy, Pierwszy zespół | With 0 Comments

Łukasz Czyżyk – trener

Łukasz Czyżyk (trener, Promień Żary) – Mecz całkowicie pod nasze dyktando. Pierwsza połowa dobra, lecz nie ustrzeglismy się błędu przy straconej bramce. Wdarła się chwilowa nerwowość na boisku, choć sytuacji do strzelenia bramki było bardzo dużo. Po przerwie, analizie i kilku uwagach graliśmy cierpliwie, wiedząc że strzelając kolejną bramkę wynik się otworzy. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji do strzelenia bramki i na pewno nad skutecznością musimy popracować przed kolejnym meczem ze Szprotawą.

Jakub Księżniak

Jakub Księżniak (napastnik, Promień Żary) – Cieszę się ze strzelenia pierwszej bramki dla Promienia. Miałem nadzieję że się uda. Teraz tylko trzeba podtrzymać to w następnych meczach.
Z przebiegu spotkania, myślę że mieliśmy kontrolę nad meczem. Stworzyliśmy dużo sytuacji i kwestią czasu było aż wpadną kolejne bramki. Fajnie że tak zaczęliśmy sezon. Cieszą trzy punkty i już skupiamy się na następnym spotkaniu.