Grupy naborowe, Skrzaty i Żaki ruszają z treningami 11 maja.
By promienzary.com On 6 maja, 2020 At 09:11 AM | Categorized As Akademia, Aktualności promowane, Newsy, Pozostałe aktualności | With 0 Comments

Już w poniedziałek 11 maja swoje pierwsze zajęcia w grupach izolowanych rozpoczną najmłodsi piłkarze Klubu Sportowego Promień. Będą to Grupy naborowe, Skrzaty i Żaki. Łącznie na boisku przy Szkole Podstawowej numer 2 pojawi się 42 dzieci. Sytuacja w każdej z grup jest inna. Będziemy brali to wszystko pod uwagę. Już teraz organizujemy zdalne spotkania z rodzicami i zawodnikami przez internet i przedstawimy nasz plan. Co ważne. Nie będziemy do niczego zmuszali. Każdy indywidualnie podejmie decyzję, czy wraca do zaproponowanej przez nas formy aktywności, tym bardziej cieszą nas takie liczby.

Dostaliśmy szansę wyjść wreszcie z domu, z czterech ścian, w znakomitym czasie. Wiosna. Nie zmarnujmy tego. To tak faktycznie od nas zależy jak będzie odmrażany ten świat. Trzeba być odpowiedzialnym. Może się nam coś nie podobać, ale trzeba się dostosować. Cieszymy się, że zaufało nam tak wielu rodziców i zdecydowali się posyłać swoje pociechy na nasze treningi. Postaramy się zrobić wszystko, aby tego zaufania nie nadwyrężyć.

W imieniu Klubu Sportowego Promień chciałbym serdecznie podziękować Pani Marzenie Mosakowskiej Wrona, Dyrektor Szkoły Podstawowej numer 2 za wieloletnią, owocną współpracę, a w obecnym przypadku udostępnienia boiska szkolnego.

Marek Łotocki
trener i koordynator
Klubu Sportowego Promień Żary.

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*