ProTrainUp – System Zarządzania Klubem Sportowym
By promienzary.com On 22 Lut, 2020 At 07:15 PM | Categorized As Newsy, Pozostałe aktualności | With 0 Comments

Klub Sportowy Promień Żary od dnia 20 lutego rozpoczął współpracę z programem PROTARINUP. Program ten daje duże możliwości dla trenera, piłkarzy jak i samego klubu.
Dziennik i kalendarz trenera.
Dzięki systemowi ProTrainUp, Trener zyskuje fantastyczne narzędzie statystyczne, które integruje w jednym miejscu zarówno dane ilościowe, jak i jakościowe w postaci komentarzy pozostawianych przy danych treningowych lub meczowych.
Klub zyskuje narzędzie do stałego monitoringu pracy trenerskiej oraz kreowania wewnętrznego systemu szkolenia klubu. Obecnie odbywa się to na podstawie pobieżnie zapisywanych dzienników papierowych, a system szkolenia często nie jest usystematyzowany lub w ogóle nie istnieje.
Obecność na treningach.
Możliwość szybkiego sprawdzania obecności zarówno poprzez przeglądarkową wersję systemu, jak i aplikację mobilną, zdecydowanie ułatwia pracę trenerów. Funkcja kontrolowania frekwencji na zajęciach przez pracowników wyższego szczebla, daje możliwość szybkiej reakcji i wyciągania wniosków
Dane dotyczące frekwencji mogą okazać się także przydatne podczas rozliczania składek lub stypendiów dla zawodników.
Baza ćwiczeń i rysunków.
Twórz swoją własną bazę ćwiczeń. Zarówno trenerzy, jak i koordynatorzy mają możliwość tworzenia baz ćwiczeń oraz modelu szkolenia. Baza daje nieograniczone możliwości kategoryzowania ćwiczeń, dzięki opcjom swobodnego tworzenia folderów i pod folderów.
Stworzone ćwiczenia, mogą być w szybki sposób udostępnione do bazy klubowej, dzięki czemu w szybki sposób można zbudować pełną, klubową bazę ćwiczeń opartą o podział na kategorie wiekowe, typ treningu lub dowolny inny schemat podziału.
Kreator rysunków i animacji.
Działający na zasadzie przeciągnij i upuść kreator konspektów w formacie PDF, to innowacyjne narzędzie, które odmieni pracę współczesnego trenera. Jeszcze do dzisiaj tworzenie konspektów treningowych było żmudną i czasochłonną pracą. Dzięki kreatorowi serwisu ProTrainUp, stworzenie takiego konspektu zajmie Ci dosłownie kilka minut.
Wygodne wprowadzanie treści oraz banalnie proste przeciąganie i dodawanie grafik do poszczególnych części konspektu taktycznego czy treningowego sprawia, że praca z naszym narzędziem będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*