Junior A: Promień Żary – Górnik Polkowice 1:4
By promienzary.com On 9 Lut, 2020 At 06:47 PM | Categorized As Junior Starszy, Newsy | With 0 Comments

W pierwszym  meczu kontrolnym, juniorzy starsi ulegli Górnikowi Polkowice 1:4. Bramkę honorową dla podopiecznych Bartosza Suskiego w 45 minucie zdobył Marcin Mościcki.

PROMIEŃ ŻARY: Madeja – Pawlaczyk, Kruczkiewicz, Lechocki – Repeć, Łoziński, Jurkowski, Wojciech Markiewicz, Mościcki – Pruchniak, Wojciechowicz.

Bartosz Suski (trener, junior starszy, Promień Żary) – Pierwszy mecz kontrolny w naszym wykonaniu po tak naprawdę kilku wspólnych zajęciach, z wymagającym przeciwnikiem i dobrze zorganizowanym. Myślę, że pierwsza połowa była kiepska w naszym wykonaniu, ale gdzieś sobie to tłumaczę nauką gry trójką obrońców w nowym ustawieniu. Jest wiele rzeczy nad którymi chcemy pracować, a to wszystko wymaga czasu. Druga połowa dużo lepsza. Widać było zaangażowanie, momenty fajnej gry krótkimi podaniami, próby odbioru piłki wysoko, to na co głównie chcę zwrócić uwagę.